Перша половина уроку – вільне спілкування (від 5 до 30 хвилин, в залежності від рівня навчання: чим він вище, тим більше часу на усне спілкування).  Це є основною складовою уроку, тому що саме розвиток навичок вільного спілкування іноземною мовою  - ціль наших занять. Вільне спілкування  - це здатність мислити іноземною мовою і вільно, грамотно викладати власні думки (усно, у першу чергу, а також письмово).

Друга половина уроку складається із кількох частин: граматичний курс, лексичний курс, фонетичний курс, аудіювання (сприйняття на слух), переклад оригінальних текстів, перегляд фрагментів фільмів.

Таким чином, ми суміщаємо усі необхідні спекти вивчення мови в одному занятті. Цей метод наближає до професійного вузівського навчання спеціалістів-філологів та перекладачів.

Весь урок проводиться іноземною мовою, за винятком перших уроків початкового рівня. Такий підхід є свідомим, оскільки студент має повністю занурюватися у мовне середовище та постійно вдосконалювати власні навички спілкування.

Кожний уровень в середньому вивчається за 30 занять.

Саме поєднання спілкування й серйозного вивчення мови в усіх її складових дозволяє швидко та якісно вивчити іноземну мову або значно її покращити у практичному вжитку.