Пузиренко Андрій Миколайовичлікар-отоларинголог

 

 

«Дуже рідко зустрічаються люди з таким глибоким знанням мов, якісним їх володінням, розумінням підводних течій, щоб пояснити усі тонкощі, різниці, допомогти швидкому переходу на іноземне мовлення. Носій мови не завжди потрібний при вивченні, оскільки він не пояснює усі моменти, які йому інтуїтивно відомі, або є він не має філологічної освіти.

Знання Петром Яковичем, окрім, англійської, ряді інших європейских та східних мов, дозволяє йому проводити паралелі між різними мовами, захопливо розповідати їх історію, що робить заняття дуже цікавими, а матеріал – легко запам’ятовується. Навчаючись з таким викладачем, Ви отримаєте не тільки знання, а й почнете любити мови!»

 

Колесникова Аліса Анатоліївна, студентка 4 курсу Інституту Міжнародних Відносин КНУ ім. Тараса Шевченко:

«Я вивчаю більше року італійську мову у Махліна Петра Яковича.

Одна з головних рис його особистої методики викладання – живе спілкування іноземною мовою, що дійсно є дуже корисним для студента.

Дуже задоволена методикою й власними результатами навчання».

 

Олена Демченко, маркетинг-менеджер:

 

 «Я проходила індивідуальне навчання з англійської мови у Петра Махліна. Дуже сподобалась як кваліфікація викладача, так і система навчання, що вживається у його школі. Вона покриває усі аспекти вивчення іноземної мови, не виключаючи також акценту на тому, у чому існують труднощі.

Петро Якович – кваліфікований та уважний викладач, з глибоким знанням кількох мов.

Навчання допомогло меня значно підтягнути свої знання з англійської мови».

 

 

 

Міронова Майя Володимирівна, 29 років, секретар:

 

 

«За цією методикою я займалась близько 6 місяців, по скайпу. Заняття дозволили мені підняти знання англійської мови до рівня intermediate.

Система навчання прозора, легка для сприйняття. Вона включає в себе завдання, направлені на розвиток усного мовлення, збагачення словникового запасу і на вивчення основ граматики. Тематика завдань і текстів підібрана з урахуванням сьогодення, інтересів, віку, що робило навчання цікавим, невимушеним, комфортним.

Трохи наполегливості – і такий підхід дасть вам очікуваний результат та позитивні враження!» 

 

 

Наталія Гладка, архітектор:

 

«Дуже вдячна Петру Яковичу за професійну роботу! Вивчення іноземної мови  - досить складна справа, але прекрасно, коли викладач вміє побудувати заняття так, щоб матеріал засвоювався легко і швидко.

У цьому неабияку роль грають уважність, почуття гумору, відповідальність, самовідданість, доброзичливість, високий рівень майстерності викладача.

Уроки проводились у приємній атмосфері. Структура уроку органічно включала у себе й усні діалоги, й граматику, й перегляд відеоматеріалів. Відзначу, що приділялась увага не окремому завчанню слів, а готових фраз і текстів, що значно підвищувало ефективніть запам’ятовування.

Заняття проводились за спеціально підібраними курсами, підручниками, матеріалами, посібниками.

Одним словом, враження приємне, а головне – отримала результат! Я – архітектор, і моя робота пов’язана з частими поїздками в Італію, відвідуванням виставок, семінарів. Зараз я особисто і самостійно здатна вирішувати питання, пов’язані зі спілкуванням та перекладом. Дуже вдячна своєму викладачу!»

 

 Влад Гржандо, комерційний директор:

«Я вважаю, що Петро Якович дуже професійно працює. Не помітив будь-яких негативних моментів під час нашої роботи.

Завдання викладача – підготувати програму, матеріали, давати  і перевіряти завдання, спілкуватися і т.д. В усьому цьому – все нормально. А результат завжди залежить від того, хто навчається».

 

Марина Соколова, лікарінеколог:

«Я  навчаюсь за методикою Петра Махліна вже більше року і дуже задоволена своїми результатами. Тривалий час намагалась відвідувати інші уроки з англійської мови (групові, індивідуальні), проте результату, як зараз, отримати не могла. Для мене англійська мова дуже важлива. І оцінку моїм знанням два не викладач, не я сама… а мої англомовні колеги! -J
Що особливо хотіла б відзначити в уроках – це живе спілкування іноземною мовою протягом всього заняття.

Усім рекомендую!»